WİNX HAKKINDA BILGILER

 

Bloom
Bloom İşte filmin baş kahramanı, tamamen orjinal kıyafetleri ile... muhteşem gülüşü ve dayanılmaz enerjisi ile... Bloom geçmişini ortaya çıkarabilmek için inanılmaz bir macera içerisinde bulacak kendini...
Karşılaştığı kötülükler ile başa çıkabilecek mi acaba?
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Flora
Flora Flora, doğa perisi ve Winx ‘in içersinde en hassas olanıdır. hem bakışları çok tatlı, hareketleri de çok hassas ve gayet zariftir.
Bilge tavrı Bloom’a kararlarında çok yardımcı olmaktadır
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Stella
Stella Kimse Solaria Prensesi’nin sahip olduğu renklerinden daha sıcak, daha ışıltılı olamaz!
Kanatları nasılda ışıldıyor, saçları da olduğundan çok daha yumuşak ve parlak gözüküyor!
Bu yeni haliyle Stella, tüm güzelliğini sergiliyor!
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Miusa
Miusa İşte Miusa, o iki yandan toplanmış müthiş uzun sevimli at kuyruklar ile Müzik perisi! Saçları biraz uzadı ve yüzünün şekli biraz da değişti, sanada öyle gelmiyor mu?
Enerji yüklü ve tuttuğunu koparan yapısı ile diğer tüm Winx üyelerine cesaret örneği olacaktır.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Tecna
Tecna Tecna, herzaman dikkatli ve cin gibidir... işte size Tecna, gurubun teknoloji dahisi!
Saçları bu uzun haliyle çok hoş! Bu uzun saç onun dahada çok genç kız gibi görünmesine yardımcı oluyorsada, yine her zaman olduğu gibi süper zeki ve gerçekçi.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Layla
Layla Derin ve yeşil gözler, çikolata renginde bir ten, gür saçlar ve kendinden son derece eminlik... işte Layla’nın dev ekrandaki görünümü böyle olacak! Her olaydaki kararlılığı ve kesin tavrı belli olmasına rağmen, Winx’deki arkadaşlarına karşı gayet tatlı ve sevgi doludur.
 
 
 
 
 
 
 
Hagen
Hagen Bloom’un gerçeği öğrenme yolundaki arayışında karşısına çıkan bu gizem dolu karakter de kim?
Cesur ve bilge biri olup, aynı zamanda da kalbi geçmiş içersinde gizli kalan yaşadığı yoğun acılardan dolayı sertleşmiştir.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Lord Bartebly
Lord Bartebly Gayet sakin ve tutarsız bir şekilde ortaya çıkar... Kimdir ne özelliğe sahiptir ve Bloom ile ne alakası bulunmaktadır? Bu Lord nereden gelmektedir böyle?
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Mandragora
Mandragora Hoş olmayan bir gülümsemeye ve ilk bakışta korkunç olan bir görünüme sahiptir... işte Mandragora, öyle bir böcek ki, Winx’in dönem dönem önüne çıkacak ve onları arkadan vuracak!
Bakalım Bloom’a karşı hangi güçlerini kullanacak?
 
 
 
 
 
 
 
 
Hangi renk olduğunu bul!
Selam kızlar! Bazılarımızın favori renkleri vardır ama sen hiç şimdiye kadar senin gerçek renginin ne olduğunu bildin mi? O zaman bu quize cevap vererek karakterin hakkında daha fazla bilgiye sahip olabilirsin!

1) Arkadaşların senin hakkında ne düşünürler?
a) Güvenilir, macera dolu, genelde mutlu
b) Kendi hayatını yaşayan

2) Bir günlük tutar mısın veya günlük tutmak ister miydin?
a) Evet
b) Hayır

3) Dışarıda arkadaşlarla.......... ..gezmek hoşuma gider.
a) Büyük gruplar halinde
b) Küçük , kapalı 1 veya 2 kişilik gruplarda

4) Aşağıdakilerden hangisisin?
a) Mantıklı
b) Düşünceler

5) Stress atmak istediğin zamanlarda ne yapmak hoşuna gider?
a) Arkadaşları çağırıp, bir şeyler sipariş edip, aptal bir film seyretmek
b) Yalnız kalıp rahatlatıcı bir müzik dinlemek, kitapların arasında kabolmak veya uzun yürüyüşlere çıkmak.

6) Eğer bir enstruman çalmak isteseydin bu ne olurdu?
a) Gitar.
b) Piyano.

7) En sevdiğin hayvan hangisidir?
a) Köpek
b) Tek boynuzlu at

8) Hayatta en çok hangi değerlere önem verirsin?
a) Mutluluk
b) Yardımseverlik


Şimdi, verdiğin "A" cevaplarını say

A: 0-2 arasında ise,
Sen mavi veya koyu morsun. Derin ve gizemli biri olup ufak şeylere değer veren ve çevresindeki dünya hakkında çok fazla bilgiye sahip olmak isteyen birisin! Erkekler için gerçek anlamda bir tercih olabilirsin! Onlar genellikle senin gibi değişik ve enteresan tiplerden hoşlanırlar.

A: 3-5 arasında ise,
Senin rengin kırmızı. Yarış arabalarının, al yanakların, kırmızı güllerin rengi. Kırmızı tutkuyu, romantizimi ve aşkı temsil ediyor. Yani kırmızının etkisi altındaysan, büyük bir ihtimalle duygularına aklından daha fazla güveniyorsun demektir. Böyle olunca da ani kararlar vermen çok yüksek bir ihtimal. Bir şeyi elde etmek istiyorsan iki kere düşünmeden harekete geçiyorsun—etkileyici senin göbek adın olabilir mi?

A: 6-7 arasında ise,
Yeşil veya beyaza yakın açık sarı limon sarısısın. Bunun tadını hissedebilirsin bile! Bahar aylarında uyurken ağaç dallarının arasından süzülerek gözümüze giren buruk ışık çizgileri gibisin. Bu da gösteriyor ki hayatındaki ufak tefek şeylere karşı büyük bir kalbe ve aşka sahip oldukça sessiz aynı zamanda gizemli birisin.

A: 8-8 arasında ise,
Şeftali pembesisin. Çok şeker ve tatlı bir kızsın. Aynı zamanda çok da iyi bir arkadaş olabilirsin. Büyük bir ihtimalle de tavsiye verme ve insanları coşturma konusunda da oldukça iyisin. Büyük iş!
 
 
 
 
Kendi özgün boncuk küpelerinizi yaratın!
Bu sezonun en gözde takıları sallantılı küpeler ve sevdiğiniz arkadaşınızı özgün boncuk küpelerle mutlu edebilirsiniz.
Nelere ihtiyacınız var:
Zevkinize göre boncuklar
Gümüş tel (Bunun yerine boncukçularda satılan metal çivileri de kullanabilirsiniz)
Küpe kancası
Makas
Bu malzemeleri nerede bulabilirsiniz?
Bütün malzemeleri neredeyse her köşebaşında görebileceğiniz boncuk dükkanlarından edinebilirsiniz.

Adımlar:
1. Kullanacağınız boncukların rengini seçin. Biz mor ve metalik mavi boncukların arasına yuvarlak gümüş toplar koymayı tercih ettik. En etkileyici etkiyi yaratmak için zıt renkleri kullanın.
2. Teli istediğiniz uzunluğa göre makas ile kesin.
3. Teli, küpenin kancasına takın ve boncukları dizin. Daha hoş bir görünüm için değişik renkleri arka arkaya kullanın!
4. Boncukları dizmeyi bitirince, telin sonuna düğüm atın ya da boncukların dökülmesini engellemek için bir klips takın!
5. Telin fazlasını kesip atın ve işte bitti!

Ta-da! İşte sizin bizzat kendi ellerinizle yaptığınız elyapımı küpeler. Küçük bir hediye kutusuna koyun ve bir kart ile birlikte en iyi arkadaşınıza verin! Böylece o da sizin ona ne kadar değer verdiğinizi görsün.
 
 
 
 
BU HAFTANIN BURCU : GRİFFON
03/04 - 24/04
ÖZELLİKLERİ :
Gerçek mükemmellige ulasmaya egilimli, rekabetçi bir yapiniz var: Bu nedenle, her konuya somut ve umutlu yaklasiyorsunuz.

BÜYÜLÜ UYUM
 - Bütün Peri Yıldızları seninle birlikte!
 - Şans sana gülüyor!
 - daha iyi olabilir
 - unutulmasi gereken bir hafta!
 - daha kötüsü olamazdı!
PEGASUS - 3/01 - 22/01
Nisan’ın ikinci haftasından itibaren Solaria senin yörüngene girecek. Aşk hayatın seni kimi ve neyi sevdiğin konusunda emin olmaya davet ediyor. Cazibe faktörünü daha etkili bir hale getirmenin ve beğendiğin kişiyi sana doğru yönlendirmenin tam zamanı.
BÜYÜLÜ UYUM :
KENTAUROS - 23/01 - 15/02
Yeni ay senden yana. Ayın altısı sana eski fikirlerine ve genel anlamda her haline yeni bir hayat verecek. Eskilerden kurtul! Tazelen ve kendine temiz bir uyku çek!
BÜYÜLÜ UYUM :
ORMAN PERİSİ - 16/02 - 10/03
Bilinen ve bilinmeyen yerlerden gelecek olan çok hoş süprizler ile karşılaşmak üzeresin. Senden daha büyük kişilerden öğrenecek çok şey olabilir. Bu dersler sana hayatında çok yardımcı olabilirler. Yıldızlar senin için çok etkileyici bir ay olacağını söylüyorlar…
BÜYÜLÜ UYUM :
ANKA KUŞU - 11/03 - 02/04
Bu ay, uzun zamandan beri görmediğin arkadaşların ile karşılaşacağın bir ay olacak. Çevrende yeni yüzler de görmeye başlayacaksın. Pyros, Solaria ve Melody ile birleşiyor. Bu birleşme, beklenmedik heycanlı ve seni çok ileriye götürecek olağan dışı karşılaşmalar ile sonuçlanacak.
BÜYÜLÜ UYUM :
GRİFFON - 03/04 - 24/04
Solaria Melody ile birleşiyor. Bu da sana bir takım heycanlı ve ümit vaat eden haberler gelmesine sebep olacak. Haberler, sanki gökten inermişcesine, çevrendeki en değerli ve en yakın kişiden gelecek. Ayın yirmisinden sonra güneş sana uzun zamandan beri beklenti içinde olduğun barış ve huzuru verecek.
BÜYÜLÜ UYUM :
SATYROS - 25/04 - 18/05
Ay sonuna doğru bazı inişler ve çıkışlar yaşayacaksın. Bu ay, hayatında yeni hayaller kurmak için mükkemmel bir ay. Anne babanı veya kendinden büyük bazı kişileri sorun yaratırken bulacaksın. Ama merak etme, bu hiç de önemli bir şey değil! Yalnızca biraz daha sakin olup, işleri yoluna bırakman gerekmekte.
BÜYÜLÜ UYUM :
ELF - 19/05 - 10/06
İnsanların sana her zamankinden çok daha fazla yardımcı olmaya çalıştığının artık farkına varmalısın. İşte bu yüzden sormaktan çekinme! Okulda ve normal hayat içersinde canını sıkacak bir takım olaylar olcaksa da, bunları yoluna sokmak için çok büyük çaba sarfedeceksin.
BÜYÜLÜ UYUM :
KHİMAİRA - 11/06 - 02/07
Bekar olan Chiemeralar , her an hayatlarına ışık katacak biriyle tanışmak üzereler. Şu an içinde bulunduğun zaman tam anlamıyla hiç frene basmadan nereye doğru gittiğinden emin olduğun bir zaman. Ayın 20 si hayatının ileriki dönemleri için kesin bir karar vermek üzere olduğun bir dönüm noktası olacak.
BÜYÜLÜ UYUM :
HİPPOGRİF - 3/07 - 25/07
Arkadaş çevren genişlemekte. Önümüzdeki aylar içersinde hayatında müthiş ışıltılar hissedeceksin ve bu kadar kısa zaman içersinde ne kadar çok ilerlediğinin farkına varmış olacaksın. Bunun sana olan en büyük etkisi senin kendine daha fazla güvenmeni sağlamak olacak. Ayın altısından sonra Solaria sana aşk hayatında bir takım yenilikler getirebilir.
BÜYÜLÜ UYUM :
DENİZKIZI - 26/07 - 18/08
Sosyalleşmek ve sana en çok ne zevk ve eğlence veriyorsa onu yapmak için en mükkemmel zaman! Hayatın dengesini yeniden yakalamak çok güzel. Not et! Ayın 21’inde güzel haberler alacaksın.
BÜYÜLÜ UYUM :
TEKBOYNUZ - 19/08 - 10/09
Müthiş bir başlangıç! Özellikle de güzel fikirlere, sosyal olaylara ve eğlenmek için yapacağın her şey için. Sanat ve müzikden de zevk almanın yollarına bak. Çok zevkli birisin! Not: evde baktığın evcil hayvanları da ihmal etmemeye dikkat et!
BÜYÜLÜ UYUM :
SU PERİSİ - 11/09 - 2/10
Kendine uygun bir erkek arkadaş bulana kadar lütfen kendini mutsuz hissetme! Aday olabilecek kişiyi de bir önceki ile kıyaslamaktan vaz geç! Unutma ki, eğer başkalarının davranışlarını sürekli bir şekilde eleştiren kişi olursan, sen de hep eleştirilere maruz kalırsın.
BÜYÜLÜ UYUM :
DOĞAL GÜÇLER - 3/10 - 25/10
Çevrende bir dolu şey olup biterken olayların içine sanki kendini dahil edemiyormuş hissine kapılıyorsun. Bu geçici bir durum. Diğerlerinin guruplaşma çabaları devam ederken, senin kendi işlerini yapmaya devam etmen ve hafif dışarıda kalman konusunda bağışlayacaklarından emin olabilirsin.
BÜYÜLÜ UYUM :
SEMENDER - 26/10 - 18/11
Şu an insanları çok daha iyi okuyabiliyorsun. Bu da demek oluyor ki, artık çevrendekilerin bir sonraki adımda senden ne isteyebileceğini tahmin edebiliyorsun. Ama tabi, eğer yapmak isetemiyorlarsa sakın onlara baskı kurma. Onları seni anlmaya zorlayamazsın! Akrabalarına karşı daha samimi ol!
BÜYÜLÜ UYUM :
EJDERHA - 19/11 - 10/12
Ayın etkisi burcuna anlayış getiriyor. İşte bu yüzden akıldan çok duygularınla hareket etmeye başlayacaksın. Bu sefer altıncı hissini çok hafife almamaya bak! Enerji seviyen biraz düşük: sağlıklı besinler ve sağlıklı hayat tarzını benimsemeye çalış!
BÜYÜLÜ UYUM :
TRİTON - 11/12 - 2/01
İletişimin anahtar kelime olduğu çok eğlenceli sosyal ortamlara gireceksin. Hayatındaki gelişmeler çok hızlı ilerlemekte olduğu için ayaklarının üstüne basarak çabuk karar vermek zorundasın. Durumun heycan veren kısmını da görmeye çalış.
BÜYÜLÜ UYUM :

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Winx Quiz

03 Kasım 2007 Cumartesi sabahı saat 08:50’de yayınlanan Winx Club’ın yeni bölümü ile ilgili soruları doğru cevapladığında SİHİRLİ WALLPAPER kazanacaksın !

İşte Sorular
1) Valtor’un, arada haberci olarak kullanmak üzere seçtiği karakter kim ?
Helia
Sky
Brandon


2) Kimler Valtor’a tutsak oluyor?
Icy, Darcy, Stormy
Pixieler
Uzmanlar


3) Bloom, yakın bir zaman içersinde anne ve babası ile karşılaşacağına inanıyor mu?
İnanmak istiyor
Hiç ümidi yok
İçinde bir his karşılaşacaklarını söylüyor
 
                                                                   GÖNDER
 
 
 
 
 
 
 
WINX CLUB ÇİZGİ FİLM, TELEVİZYON YAYIN SAATLERİ

Kanal D:
Cumartesi Sabah Saat 08:30
D Çocuk:
Hafta içi
09:40-19:00
Hafta sonu
10:10-18:05

 
 
 
 
 
 
WINX CLUB DERGİSİ SAYI 41 !!
WINX CLUB DERGİSİ MART SAYISI PANINI ÇIKARTMA ALBÜMÜ HEDİYESİYLE BAYİLERDE!

Merhabalar arkadaşlar!

Yeni çıkan Winx Club Mart ayı sayımızda sizleri bekleyen konular neler, haydi hep beraber bir bakalım?

Tecna ile teknoloji sayfasında , fiyatı 217 bin Avro civarında olması beklenen dünyanın en hızlı elektrikli otomobili ile teknolojiye meraklı arkadaşlarınızının ilgisini çekebilecek değişik konular bulunmakta.
Flora ile gezelim görelim sayfasına gelince, Flora sizler için çok hoş bir sayfa hazırladı. Bu ay Flora, sizlere kış mevsiminin çok yakıştığı yerlerden biri olan ve her yıl ortalama 17 milyon turisti misafir eden masal şehir Prag’dan bahsediyor. Bir okuyun bakalım. Sanki romantik bir film karesinden fırlamışcasına güzelliğe sahip olan şehir sizin de ilginizi çekecek mi?
Gelelim Bloom’un ayın konuğunu misafir ettiği özel sayfasına. Bu ayın konuğu sizce kim? Bir ip ucu verelim baştan isterseniz. Kendisi ve yaptıkları ile gönüllerimizde taht kuran, “Metamorfoz” adlı yeni albümüyle Türk müzik piyasasını yerinden oynatan, başarılı santçımız Tarkan.
Biliyorsunuz Bloom’un sahip olduğu bir çok beceri var. Bunlardan biri de sizler için her ay hazırladığı ve içinde sevdiklerinizin gönlünde yer etmenizi sağlayacak, Sihirli Mutfak tariflerinin bulunduğu sayfa. Bloom, bu ay size Etimekli Şeftali tatlısı tari veriyor. Şimdiden ellerinize sağlık.
Layla ile bu ay sizi çok eğlenceli bir sayfa bekliyor. Sayfanın adı “ Bunları Biliyor musun?” Bakın bakalım, biliyor musunuz , bilmiyor musunuz? Eminim bilmediğiniz ve cevaplarının sizi çok eğlendireceği bir çok konu ile karşılaşacaksınız.
Güzeller güzeli Flora’nın hazırladığı diğer sayfaya gelince, Flora bu sayıda size arıların üretip bize armağan ettikleri o tadına doyum olmaz maddeden; yani baldan, ağaçlık alanların ve bahçelerin sevimli konukları kirpilerden ve son olarak çok güzel bir çiçek olan petunyadan bahsedecek.
Dergimizin olmazsa olmazlarından biri olan Stella ile moda sayfasında ilkbahar ve yaz modası hakkında bilgi edinip. Bu sezon yetişkin, kız çocukları ve gençler arasında moda konusunda hiç bir fark olmadığını, kızlar için tasarlanan bir çok şeyin en az yetişkin kıyafetleri kadar şık ve trendleri takip ettiğini öğreneceksiniz. Artık annenizin veya çevrenizdeki bir büyüğün kıyafetlerine benzer bir kıyafet giydiğinizde onları taklit etmediğinizi aslında ikinizin aynı çizgilerde giyindiğinizi farkedeceksiniz.
Dergimizin Mart ayı sayısının içeriğini beğendiniz mi? Biz beğeneceğinizden ve çizgi romanı da keyifle okuyacağınızdan eminiz. Bu arada Winx Club Dergisi’nin hediyesi olan ve satış noktalarında ücret karşılığı satılan “Kayıp Krallığın Sırrı” sinema filmi için hazırlanmış Panini Sticker Albüm, bu ay siz Winx Club sevenler için HEDİYE!
Nisan ayında görüşene kadar, Ejder Ateşi’nin Sihirli Gücü sizlerle olsun.
Hepiniz sevgi ile kalın...
 
 
 
 
 
 
 
 
WINX CLUB DERGİSİ SAYI 40 !!

Nihayet tatil geldi. Bu tatili dinlenip eğlenerek en güzel şekilde geçirelim. İkinci yarıya enerji depolayarak iyi bir şekilde girelim. Sen ve arkadaşların için yine en iyisini yapmaya çalıştığımız bir dergi hazırladık. Günlerin sevgi ve mutluluk dolu olsun. Haydi hep beraber bir bakalım Winx Club Şubat sayısında senin için hazırlanmış neler var?
Tecna ile tekno sayfasında Rus bilim adamları tarfından yapılan sahibini takip eden dünyanın ilk akıllı bavulu hakkında bilgiler ile gördüğü yüzleri ve isimleri hafızasında saklayıp seni bir daha gördüğünde tanıyabilen robot hakkında bilgiler bulabilirsin.
“Gezelim, Görelim” sayfasının sahibi Flora, bu ay okuyucuları peri bacalarıyla ünlü bir doğa harikası olan Kapadokya‘ya doğru bir yolculuğa çıkaracak.
Bloom, ile ayın konuğu sayfasında bu ay Bloom’un konuğu, yıldızı hızla parlayan genç ve yakışıklı Adana doğumlu oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ. Farklı yüzü, sıcak tavırları ve başarılı oyunculuğu ile Türk izleyicisinin beğenisini toplayan Kıvanç Tatlıtuğ hakkında daha yakından bilgi sahibi olmak istiyorsan “sayfayı okumadan geçme” deriz.
Dans sayfasına gelince Layla “ dansların kralı” olarak adlandırılan “Vals”i tanıtacak. Vals’in 1770’lerde Avrupa’daki birçok halk dansının birleşmesinden ortaya çıktığını ve en büyük özelliklerinden birinin çiftlerin birbirine sıkıca tutunup bir nokta çevresinde dönerek dans etmeleri olduğunu biliyor musun acaba?
Tüm kahramanlar okurken keyifli dakikalar geçirmen için sana bir çok konuda bilgi verirken Stella boş durur mu hiç? Giyim kuşam konusunda çok meraklı olan Stella sizleri kar modası hakkında bilgilendirecek.
Son olarak sizlere söylemeden edemeyeceğimiz bir konu var! Sakın Miusa’nın müzik sayfasına bakmadan dergiyi kapatma! Burada “Winx Kayıp Krallığın Sırrı”adlı sinema filminde Hepsi tarafından seslendirilen “Sadece Bir Kız” adlı şarkının sözlerini bulacaksın.
E haydi o zaman ne duruyorsun? Bir an önce dergiyi alıp keyfini çıkartmaya bak!!
Mart ayı sayısında görüşene kadar Ejder Ateşi’nin sihirli gücü seninle olsun...
Sevgiyle hoşçakal...
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
WINX CLUB DERGISI SAYI 39 !!

Önce Tecna’nın sayfası ile başlayalım. Tecna bu sayıda bize neredeyse en yakın dostumuzdan bile daha yakın hale gelen sevgili bilgisayarlarımız hakkında bilgi veriyor. Bilgisayar denen aleti daha yakından tanımak istiyorsan, Tecna’nın teknoloji sayfasını okuman gerekiyor.
Flora ile gezelim görelim sayfasında birbirinden güzel tarihi yerleri ile Roma şehri bulunmakta. Biliyorsun Roma’nın tarihi özelliğinin yanında başka bir önemli özelliği de var. O da “Winx Club Kayıp Krallığın Sırrı” adlı sinema filminin vizyona girdiği ilk yer olması.
Bloom’un bu ay konuğunun kim olduğunu duyduğunda kulaklarına inanamayacaksın! Kim mi? Yoksa kimler mi? Tabiki birbirinden güzel dört genç kızdan oluşan”Hepsi” grubu. Hepsi grubu, Winx’in 22 Şubat’ta vizyona girecek olan sinema filminde de 2 adet şarkısını seslendirdi. Filmin diğer şarkılarını seslendiren şarkıcı ise çok uzun yıllardan beri müzik ile içiçe olan ve bir çok ünlü sanatçıya vokal yapmış olan değerli bir yetenek Ebru Yazıcı.
Bloom’a ait olan diğer bir sayfa “Sihirli Mutfak”da ise adının “Sevgi Tatlısı” olan güzel bir tatlı tarifi bulunmakta. Sevdiklerinin gönlüne girmek istiyorsan, bu sayfayı okumanı tavsiye ederiz.
Eveeeeet! Gelelim Miusa’ya. Miusa bu ay bize tüm Türkiye’nin gönlünde yer edinen ve uzun bir zamandan beri ortalarda olmayan Tarkan ile ilgili haberler veriyor! Tabi Keremcem’den de “İçimdeki Müzik Sensin “ adındaki şarkısının sözlerini.
Derginin içinde poster olarak ne mi var? Çok mu merak ediyorsun? O zaman hemen söyleyelim. Bloom’un Echantix hali!
Layla ise bu ay artistik bir spor olan buz pateni ve Türkiye’de buz pateni sporunun durumu hakkında bilgi sahibi olmana yardımcı olacak.
Nasıl hoşunuza gitti mi bu Ocak sayımız? Eğer cevabınız evet ise, haydi ne duruyorsun hemen bir Winx Club Dergisi Ocak sayısından edinip, tatilin tadını çıkarmaya bak.
Şubat ayında görüşene kadar Ejder Ateşinin Sihirli Gücü seninle olsun.
Sevgi ile hoşçakal...
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
WINX CLUB DERGISI SAYI 38 !!

Tecna ile teknoloji sayfasında ABD’de piyasaya yeni çıkmış olan virüsleri, mantarları ve mikropları öldüren Mucizevi Su ve bir el çırpması ile açılıp kapanan TV hakkında bilgiler okuyabilirsin.
Aralık ayından itibaren her ay dergimizde ülkemizde ve dünyada gezilip görülebilecek yerler ile ilgili bilgi sahibi olacabileceğin yazılar bulacaksın. Bu ay sana anlatacağımız ilk yer, sokak yerine kanalların, araba yerine gondolların kullanıldığı büyülü şehir Venedik. Şehri bize Flora tanıtacak...
Bloom ile ayın konuğu sayfasında İtalya’da 30 Kasım itibariyle vizyona giren Winx Club “Kayıp Krallığın Sırrı” adlı sinema filminin müziklerini hazırlayan ve seslendiren 3 Grammy ödülü ve yanında birçok ödül sahibi olan Natalie Imbruglia. Natalie’nin bilmediğin diğer yönleri hakkında bilgi sahibi olacaksın.
Bloom’un yeteneklerinin sınırı yok...
Bloom ile sihirli mutfak sayfasında bu ay, yılbaşı gecesi sevdiklerinin gönlünde taht kurmak için vişneli yeni yıl pastası tarifi var. Görünen o ki, yılbaşı gecesi güzel bir yeni yıl pastası yiyecek sevdiklerin.
Gelelim Miusa ile müzik sayfasına, bu sayfada 2007 MTV Müzik Ödüllerini kimlerin aldığını, Zerrin Özer’in yeni albümünü, Emre Aydın’dan “İhtiyacım Var Sana” adlı şarkının sözlerini bulabilirsin.
Aralık ayından itibaren dergimizde, seni ve arkadaşlarını kitaplar konusunda daha fazla bilgilendirebilmek amacı ile bir bölüm yer alacak. Bu bölümün adı“Alfea Kütüphanesi”. Sayfa, Pixieler tarafından tanıtılacak.
Winx kızları arasında en sportif ve en dans tutkunu olan kim? Tabiki Layla!
Bu ay Layla ile çok eğlenceli bir dans türü olan hip-hop dansını öğreneceğiz. Bu dansın nerede ortaya çıktığı konusu ile başlayıp, müziğinin alt yapısına kadar tüm detaylarını okuyup bilgi sahibi olabileceksin.
Flora, yine doğa sayfası ile karşımızda. Bu sayfada Flora vitaminler ile ilgili bilgiler verecek ve doğal yollardan bu vitaminleri elde etmek istiyorsak neler yiyip içmen konusunda önerilerde bulunacak.
Peki Stella nerede diye hiç aklından geçmedi mi? Hiç merak etme, Stella yine moda sayfası ile karşınızda.
Yılbaşı partisine giderken ne giyeceğini Stella’nın moda sayfasından takip edebilirsin. Eğer yeni bir kıyafet almak istemiyorsan çanta, ayakkabı, şapka gibi aksesuarlar ile nasıl kıyafetlerini canlandırabileceğini de yine Stella ile moda sayfasından öğrenebilirsin.
Eğer bu konular ilgini çekiyorsa hadi ne bekliyorsun, hemen bir Winx Club Dergisi alıp Winx dünyasına dal !!
Yeni yılda görüşene dek Ejder Ateşinin Sihirli Gücü seninle olsun...
Sana , ailene ve tüm sevdiklerine şimdiden iyi seneler...
 
 
 
 
Winx'in Nisan Sayısını Sakın Kaçırma!!!!!
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 


 

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !